KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597215
nr 1559 7215
Conrad Selmyhr
(1877-1944), Norge
Oljemålning, "Arnafjord". Signerad. Olja på duk, 50x74 cm, yttermått inklusive ram: 70x95 cm
Conrad Selmyhr, norsk målare född 1877, död 1944.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:56:27
500 kr
800 kr